جزییات درگیری شدید بازیکنان سپاهان و پرسپولیس

به گزارش کشتی کروز، داستان از این قرار است که پس از انتها بازی وحید امیری به تصویربردار سپاهان می گوید که فیلم نگیرد. زمانی که امیری ول کن فیلمبردار نمی گردد، سعید آقایی وارد مناقشه می گردد و زیر دوربین گوپروی فیلمبردار سپاهان می زند و دوربین نقش زمین می گردد. دیگر بازیکنان سپاهان با دیدن این صحنه وارد می شوند و امیری و آقایی را هل می دهند. رضا فتاحی سرپرست سپاهان و کریم باقری به همراه عزت پورغاز برای اینکه بازیکنان را جدا نمایند وارد می شوند و حتی سیدجلال حسینی هم برای میانجی گری وارد می گردد.

جزییات درگیری شدید بازیکنان سپاهان و پرسپولیس

در همین حین در حالی که همه چیز داشت آرام می شد، درگیری جدیدی بین محمد محبی و کمال کامیابی نیا و سیامک نعمتی پیش آمد که باز هم کریم باقری و رضا فتاحی برای جدا شدن وارد کار می شوند، اما درگیری بین محبی و بازیکنان پرسپولیس لفظی می گردد و همین باعث گسترش درگیری ها می گردد. در این میان سیدجلال حسینی کاپیتان پرسپولیس به سمت او می رود تا محبی و بازیکنان پرسپولیس را آرام کند، اما رحمان احمدی و عزت پورقاز فکر می نمایند سیدجلال می خواهد دعوا را ادامه دهد و به همین دلیل سعی می نمایند سیدجلال را آرام نمایند و در نهایت جرو بحث طرفین ادامه پیدا می نماید و در زمان حضور در تونل هم این برخورد با شدت بیشتری از سوی بازیکنان دو تیم دنبال شد و پای دیگر بازیکنان هم به وسط کشیده شد.

گفته می گردد فیلمبردار باشگاه سپاهان هم که مشغول فیلمبرداری از صحنه ها بوده دوباره به این داستان اضافه می گردد و در حالی که مشغول فیلمبرداری از بازیکنان پرسپولیس بوده با عکس العمل آن ها در ادامه روبرو می گردد. پیش از این و دو فصل قبل هم درگیری شدیدی بین بازیکنان دو تیم شکل گرفته بود و سروش رفیعی که در پرسپولیس حضور داشت با کی روش استنلی درگیری شدیدی پیدا کرد، با این حال معین نیست در این بازی چه جملاتی میان بازیکنان دو تیم رد و بدل شده که دامنه آن به تونل استادیوم و درگیری شدید بین آن ها ختم شده است.

در شرایطی که بازیکنان دو تیم در حال ورود به تونل و رختکن بودند، بحث ها و جملات رد و بدل شده مابین آن ها درگیری را به بالاترین حد ممکن رسانده و بازیکنان دو تیم حسابی از خجالت هم در آمدند که مربیان دو تیم از جمله کریم باقری و رحمان احمدی به باز هم سعی در آرام کردن شرایط به وجود آمده بودند.

افشین پیروانی مدیر تیم پرسپولیس پس از این حواشی در اعتراض به روشنک نماینده سازمان لیگ می گوید ما برای خروج از استادیوم امنیت نداریم و باید امنیت ما را تضمین کنید که گفته می گردد در این بین جر و بحث شدیدی هم بین روشنک و پیروانی روی می دهد.

درگیری ها پس از ورود پرسپولیس به رختکن به خاتمه می رسد.

فوتبالی

منبع: فرارو
انتشار: 9 تیر 1400 بروزرسانی: 9 تیر 1400 گردآورنده: cruisero.ir شناسه مطلب: 1864

به "جزییات درگیری شدید بازیکنان سپاهان و پرسپولیس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جزییات درگیری شدید بازیکنان سپاهان و پرسپولیس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید