جزئیات وام 5 میلیونی به بازنشستگان اعلام شد

به گزارش کشتی کروز، رئیس کانون بازنشستگان تامین اجتماعی شهر تهران درباره جزئیات وام 5 میلیون تومانی به بازنشستگان تامین اجتماعی، توضیحاتی داد.

جزئیات وام 5 میلیونی به بازنشستگان اعلام شد

علی دهقان کیا رئیس کانون بازنشستگان تامین اجتماعی شهر تهران درباره جزئیات اعطای وام به بازنشستگان تامین اجتماعی، اظهار کرد: نزدیک به 3 هزار و 200 نفر به تازگی به صورت آنلاین برای دریافت وام 5 میلیون تومانی ثبت نام کردند و با سود 4 درصد و بدون ضامن می توانند این وام را دریافت کنند.

رئیس کانون بازنشستگان شهر تهران بیان نمود: از ابتدای سال تا این لحظه به 4 هزار و 500 نفر وام 5 میلیون تومانی پرداخت شده است و بازنشستگانی که شرایط لازم را داشته باشند می توانند در صورت داشتن شرایط لازم برای دریافت وام، این وام را دریافت کنند و شرایط این است که بازنشستگان بدهکار نباشند، ضامن کسی نشده و چک برگشتی نداشته باشند.

وی با اشاره به اینکه خارج از این سهمیه با اداره کل غرب استان تهران همکاری داشتیم، گفت: 600 سهمیه برای اعطای وام 50 میلیونی در نظر گرفته ایم که این 50 میلیون با سود 18 درصد و با داشتن یک ضامن به بازنشستگانی که مسائل مالی زیادی دارند و یا مستاجر هستند پرداخت می شود تا این لحظه در دو مرحله وام به دو گروه 100 نفره پرداخت شده به 100 نفر دیگر نیز در حال پرداخت است امیدوار هستیم بتوانیم مرحله چهارم را نیز پشت سر گذاریم.

دهقان کیا با بیان اینکه در شهر تهران 580 هزار بازنشسته و مستمری بگیر وجود دارد، اضافه کرد: بیشترین آمار مستمری بگیران سازمان تامین اجتماعی در شهر تهران است.

رئیس کانون بازنشستگان شهر تهران درباره جزئیات کارت عضویت کانون بازنشستگان، گفت: بر اساس اساس نامه وزارت کار و کانون عالی بازنشستگان کشور بابت حق عضویت بازنشستگان در کانون بازنشستگان هر شهر و استان یک درصد حداقل دستمزد مصوب همان سال از مستمری بگیران و بازنشستگان تامین اجتماعی دریافت می شود.

وی بیان نمود: هر بازنشسته می تواند مشخص کند که کارت عضویت را چند ساله می خواهد. مبلغ کارت عضویت برای یکسال 19 هزار و 11 تومان است و فردی که کارت عضویت 3 ساله را دریافت می کند مجموعا باید 57 هزار و 60 تومان به کانون پرداخت کنند این درحالی است که ما از بازنشستگان 50 هزار تومان بابت کارت عضویت دریافت می کنیم.

دهقان کیا گفت: با عضویت در کانون بازنشستگان و دریافت کارت عضویت ما پیگیر ارائه خدمات به مستمری بگیران و بازنشستگان می شویم و بیمه تکمیلی، بیمه عمر، سفر های زیارتی سیاحتی برای بازنشستگان را از کانون عالی و سازمان تامین اجتماعی پیگیری می کنیم.

منبع: باشگاه خبرنگاران

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 25 آبان 1399 بروزرسانی: 25 آبان 1399 گردآورنده: cruisero.ir شناسه مطلب: 1443

به "جزئیات وام 5 میلیونی به بازنشستگان اعلام شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جزئیات وام 5 میلیونی به بازنشستگان اعلام شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید