توصیه بسیار مهم برای صاحبان سهام عدالت

به گزارش کشتی کروز، خبرنگاران:رییس اتحادیه شرکت های تعاونی سهام عدالت با توصیه به سهامداران مبنی بر عدم فروش سهام عدالت گفت: تاکید ما به همه سهام داران این است که از فروش سهام جدا خودداری کنند تا بازار به ثبات برگردد.

توصیه بسیار مهم برای صاحبان سهام عدالت

به گزارش خبرنگاران به نقل از خبرآنلاین، عسگر توکلی در رابطه با فروش سهام عدالت اظهار کرد: تاکید ما به همه سهام داران این است از فروش سهام عدالت به شدت پرهیز کنند.

رییس اتحادیه شرکت های تعاونی سهام عدالت افزود: در شرایطی که شاهد افزایش قیمت هستیم قیمت سهام عدالت کاهش یافته که نظر ما این است پشت جریان ریزش ارزش بازار سرمایه دلالانی هستند که قصد دارند ارزش دارایی سهام را از دست مردم خارج کنند.

وی گفت: تاکید ما به همه سهام داران است از فروش سهام جدا خودداری کنند تا بازار به ثبات برشود.

رییس اتحادیه شرکت های تعاونی سهام عدالت بیان کرد: حتی بسیاری از سهام دارانی که نسبت به فروش سهام عدالت خود اقدام کردند متاسفانه هنوز به مبالغ خود نرسیدند و به هر ارگانی هم مراجعه می کنند کسی پاسخگو نیست.

توکلی با بیان اینکه قیمت بازار سهام هنوز به قیمت واقعی خود نرسیده است، شرح داد: ارزش واقعی سهام عدالت در واقع چندبرابر بیشتر از رقم اعلام شده است.وی گفت: خارج کردن سهام از دست مردم زنگ خطر جدی است که در این زمینه مردم باید هوشیار باشند و سهام عدالت خود را در چنین شرایطی نفروشند.

رییس اتحادیه شرکت های تعاونی سهام عدالت در ارتباط با شرایط سهام عدالت متوفیان، گفت: پیگیری سهام عدالت آنان با دریافت گواهی انحصار وراثت امکان پذیر است و به روش غیرمستقیم و از طریق کارگزاری های سهام عدالت انجام می شود که البته باید منتظر اعلام زمان برای انجام اقدامات لازم باشند.

منبع: اقتصادنیوز
انتشار: 26 آبان 1399 بروزرسانی: 26 آبان 1399 گردآورنده: cruisero.ir شناسه مطلب: 1446

به "توصیه بسیار مهم برای صاحبان سهام عدالت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "توصیه بسیار مهم برای صاحبان سهام عدالت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید