تمدید اعتبار وکالت نامه های خرید و فروش خودرو به دلیل شیوع کرونا

به گزارش کشتی کروز، خبرنگاران : رئیس پلیس راهور ناجا از تمدید وکالت نامه های خرید و فروش خودرو که اعتبار آنها از اول آذر تا خاتمه آخرین روز محدودیتهای کرونایی، منقضی گردد، اطلاع داد.

تمدید اعتبار وکالت نامه های خرید و فروش خودرو به دلیل شیوع کرونا

به گزارش خبرنگاران به نقل از خبرگزاری مهر، رئیس پلیس راهور ناجا در تشریح جزئیات این خبر گفت: با توجه به مصوبه اخیر ستاد ملی مقابله با کرونا، از اول آذرماه امسال، طرح محدودیت تردد متناسب با شرایط شهرها در کشور اجرا شد و یکی از مشاغلی که در گروه دوم در شهرهای نارنجی و قرمز مشمول محدودیت های معین شده نهاده شد مراکز شماره گذاری پلیس راهور بود.

رئیس پلیس راهور ناجا اضافه نمود: روزانه به طور میانگین 20 هزار از شهروندان در مراکز شماره گذاری خدمات دریافت می نمایند که 60 درصد متقاضیان نقل و انتقال خودرو دارای وکالت از سوی فروشنده هستند.

رئیس پلیس هدایت و رانندگی ناجا ادامه داد: با تعطیلی مراکز شماره گذاری تاریخ اعتبار بسیاری از وکالت نامه های صادره منقضی خواهد شد که این امر منجر به ازدحام مراجعان به مراکز شماره گذاری بعد از اتمام محدودیت ها خواهد شد، برای آسودگی خاطر هموطنان تمهیدات و تدابیر لازم پیش بینی و به ستاد مقابله با کرونا پیشنهاد و درنهایت مقرر شد اعتبار وکالتنامه های متقاضیان خرید و فروش وسایل نقلیه به تعداد روزهای تعطیل شده از سوی ستاد ملی کرونا تمدید گردد.

وی گفت: صرفاً وکالت نامه هایی که اعتبار آنها از تاریخ اول آذرماه تا انتها آخرین روز تعطیلات کرونایی اعلام شده از سوی ستاد ملی مقابله با کرونا منقضی شده باشد، مشمول تمدید اعتبار و دریافت خدمات در مراکز شماره گذاری خواهند بود.

وی در انتها در مورد نوبت دهی اینترنتی گفت: مراکز شماره گذاری و تعویض پلاک سراسر کشور، خدمات را با نوبت دهی اینترنتی انجام می دهند و باید قبل از مراجعه، نوبت اینترنتی را گرفته باشند. ضمن اینکه در این ایام نقل و انتقال اینترنتی خودرو در شهر تهران فعال است. مردم می تواند از این امکان بهره مند شوند و این خدمت رفته رفته به سراسر کشور تسری پیدا خواهد نمود.

منبع: اقتصادنیوز
انتشار: 6 دی 1399 بروزرسانی: 6 دی 1399 گردآورنده: cruisero.ir شناسه مطلب: 1528

به "تمدید اعتبار وکالت نامه های خرید و فروش خودرو به دلیل شیوع کرونا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تمدید اعتبار وکالت نامه های خرید و فروش خودرو به دلیل شیوع کرونا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید