کوشش برای متقاعد کردن برانکو جهت برگزاری دیدار پرسپولیس - پیکان

باشگاه پرسپولیس در کوشش است برانکو ایوانکوویچ را راضی به قبول برنامه بازی تیمش مقابل پیکان کند.

کوشش برای متقاعد کردن برانکو جهت برگزاری دیدار پرسپولیس - پیکان

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرنگاران، سازمان لیگ قبل از اعلام تاریخ برگزاری دیدار معوقه پرسپولیس - پیکان دو تاریخ را به باشگاه پرسپولیس و همچنین برانکو ایوانکوویچ پیشنهاد داد که البته برانکو با هیچ یک موافقت نکرد.

تاریخ های اول آذر و 28 آبان، دو روزی بود که سعید فتاحی برگزاری بازی در آنها را به پرسپولیسی ها پیشنهاد داد. با توجه به اینکه پرسپولیس در تاریخ 4 آذر ماه باید به مصاف تراکتورسازی برود، برانکو نپذیرفت که تیمش در فاصله کم دو بازی سنگین انجام دهد، آنهم در شرایطی که ملی پوشانش را باید دو روز قبل از بازی با پیکان تحویل می گرفت که قاعدتاً خسته بودند.

سازمان لیگ با وجود اینکه برانکو را مخالف هر دو برنامه در نظر گرفته شده دید در نهایت عصر روز گذشته (دوشنبه) اعلام نمود بازی عقب افتاده پرسپولیس - پیکان در تاریخ 28 آبان برگزار خواهد شد. برانکو:هرگز بدون ملی پوشان در لیگ بازی نمی کنیم

در شرایط موجود که تمرینات پرسپولیس تا روز جمعه تعطیل است و برانکو نیز قرار است روز یکشنبه هفته آینده (یک روز قبل از بازی تیمش با پیکان) به تهران برگردد، مسئولان این باشگاه در حال متقاعد کردن برانکو برای پذیرفتن برنامه سازمان لیگ هستند. اگرچه خود آنها نیز بر مسائل تیم شان واقف بوده و اصلاً موافق این نیستند که در غیاب ملی پوشان به مصاف پیکان بروند، اما واقعیت امر این است که باشگاه پرسپولیس بعد از به تعویق افتادن دیدار سرخپوشان برابر پیکان به سازمان لیگ رسماً نامه زده است که حاضرند بازی عقب افتاده خود با این تیم را بدن حضور ملی پوشان برگزار نمایند.

باید دید برانکو حاضر می گردد تیمش را بدون سه ملی پوش خود (علیرضا بیرانوند، احمد نوراللهی و بشار رسن) به مصاف پیکان بفرستند یا نه. این در شرایطی است که سازمان لیگ به مسئولان باشگاه پرسپولیس اعلام نموده است تحت هیچ شرایطی برنامه اعلام شده برای دیدار این تیم با پیکان را تغییر نخواهد داد و در صورت عدم حاضر شدن سرخپوشان در این مسابقه نتیجه را 3 بر صفر اعلام خواهد نمود.

مذاکرات بین مسئولان باشگاه پرسپولیس با برانکو ادامه دارد و تا امشب آنها در این زمینه به نتیجه نهایی خواهند رسید. آن چه معین است برانکو اصلاً تمایل ندارد تیمش را در غیاب چند بازیکن مصدوم بدون ملی پوشان در لیگ به میدان بفرستد و این موضوع را نیز در گفت وگو با خبرنگار خبرنگاران اعلام نمود.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 13 فروردین 1398 بروزرسانی: 13 فروردین 1398 گردآورنده: cruisero.ir شناسه مطلب: 217

به "کوشش برای متقاعد کردن برانکو جهت برگزاری دیدار پرسپولیس - پیکان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کوشش برای متقاعد کردن برانکو جهت برگزاری دیدار پرسپولیس - پیکان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید