بیرانوند پس از مشاجره با کالدرون اردوی پرسپولیس را ترک کرد

به گزارش کشتی کروز، پیش از این قرار بر این بود بیرانوند در لیست 18نفره تیم باشد و به آبادان سفر کند اما پس از اتفاق امروز، کالدورن نام او را از لیست 18 بازیکن نهایی، خط زد.

بیرانوند پس از مشاجره با کالدرون اردوی پرسپولیس را ترک کرد

در آخرین تمرین تیم فوتبال پرسپولیس پیش از سفر به آبادان، دروازه بانان این تیم پس از مشاجره با سرمربی، اردو را ترک کرد تا به باشگاه برود و برای دریافت رضایت نامه خود اقدام کند.

به گزارش ایسنا، علیرضا بیرانوند که مدتی است به خاطر مصدومیت و در ادامه مسائل فنی، نیمکت نشین شده است، صبح امروز (یک شنبه) پس از آخرین تمرین تیم پرسپولیس قبل از سفر به آبادان، در صدد گفت وگو با کالدرون بود تا دلیل نیمکت نشینی خود را جویا گردد. صحبت های آن ها به مشاجره دو طرفه ختم شد و در نهایت بیرانوند اردوی سرخ پوشان را ترک کند.

پیش از این قرار بر این بود بیرانوند در لیست 18نفره تیم باشد و به آبادان سفر کند اما پس از اتفاق امروز، کالدورن نام او را از لیست 18 بازیکن نهایی، خط زد.

پس از این موضوع، بیرانوند از استادیوم درفشی فر راهی محل باشگاه پرسپولیس شد تا با محمد حسن انصاری فرد گفت وگو کند. این احتمال وجود دارد که دروازه بان ملی پوش پرسپولیس درخواست دریافت رضایت نامه برای جدایی از این تیم را مطرح کند.

منبع: عصر ایران
انتشار: 20 بهمن 1398 بروزرسانی: 20 بهمن 1398 گردآورنده: cruisero.ir شناسه مطلب: 827

به "بیرانوند پس از مشاجره با کالدرون اردوی پرسپولیس را ترک کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بیرانوند پس از مشاجره با کالدرون اردوی پرسپولیس را ترک کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید