اعتراض پناهجویان به شرایط بد زندگی در پایتخت ایتالیا

به گزارش کشتی کروز، تعدادی از آوارگان و همچنین مدافعان حقوق بشر و سازمانهای مدنی در پایتخت ایتالیا به حمایت از مهاجران و آوارگان تظاهرات کردند.

اعتراض پناهجویان به شرایط بد زندگی در پایتخت ایتالیا

برای دیدن شاهکارهای تاریخ اروپا با تور ایتالیا بهار 99 همراه شوید و از شهرهای زیبای رم، فلورانس و ونیز شهر روی آب دیدن کنید و بنای کولوسئوم را ببینید.

به گزارش گروه بین الملل کشتی کروز، تعداد زیادی از آوارگان با راهپیمایی در خیابان های مرکزی رم، ضمن اعتراض به رویکردهای نژاد پرستانه در این کشور، به شرایط بد زندگی در اردوگاه ها و مراکز پذیرش اوارگان معترض شدند.

یکی از شرکت نمایندگان در این تظاهرات گفت: ما از شدت بدبختی و جنگ و ترور مجبور شدیم از کشور خود فرار کنیم و به ایتالیا بیائیم اما اینجا شرایط بسیار بد است و حتی به ما اجازه نمی دهند به یک کشور دیگر اروپایی برویم.

صدها نفر از فعالان سیاسی ایتالیا نیز به منظور همبستگی با این اوارگان در این راهپیمایی شرکت کردند.

یکی از فعالان سیاسی ایتالیا گفت: وقتی کشور و خانه این ملت ها را بمباران می کنیم، آنها مجبورند فرار نمایند و به اروپا بیایند. ما ایتالیایی ها هر چند به طور مستقیم کشورها را بمباران نمی کنیم ولی با اختیار گذاشتن پایگاه های نظامی به امریکا در این جنایات سهیم هستیم. این تظاهرات تحت تدابیرشدید امنیتی برگزار گردید.

منبع: تسنیم
انتشار: 23 بهمن 1398 بروزرسانی: 23 بهمن 1398 گردآورنده: cruisero.ir شناسه مطلب: 837

به "اعتراض پناهجویان به شرایط بد زندگی در پایتخت ایتالیا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اعتراض پناهجویان به شرایط بد زندگی در پایتخت ایتالیا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید