اسناد دادکان جعلی است، مجبوریم شکایت کنیم

به گزارش کشتی کروز، رضا صالحی امیری در حاشیه بازدید از فدراسیون شنا در جمع خبرنگاران صحبت کرد. او در پاسخ به این پرسش که بعد از بیانیه کمیته ملی المپیک، دادکان در مصاحبه رادیویی اسنادش را رو کرد و گفت آقایان ببینند قبل از انقلاب کجا و چطور پرورش یافتند و نظر شما راجع به صحبت های دوباره دادکان و اسنادش چیست، شرح داد: راجع به دادکان سه نکته باید گفت او اینکه انسان محترم و با شخصیتی است و از باب پیشکسوتی احترام قائل هستم. نکته دوم این که همه از جمله دادکان اول راجع به موضوع اطلاع داشته باشند و بعد فکر کنند. او اطلاعی از حوزه ملی المپیک ندارد و تا امروز هیچ جلسه ای با ما نداشته است. امروز از او دعوت می کنم که جلسه ای با ما داشته باشد. نکته سوم اینکه هیچ مکاتبه ای مبنی بر اینکه IOC ما را تعلیق کرده باشد وجود ندارد. ایشان استناد بر یک رسانه کرده که فاقد اعتبار است. ما وظیفه نداریم بر هر ادعایی پاسخ دهیم.

اسناد دادکان جعلی است، مجبوریم شکایت کنیم

او ادامه داد: راجع به جودو هنوز که من با شما صحبت می کنم هیچ اسنادی ارائه نشده است. سیاست کمیته ملی المپیک در مدیریت جدید دوری از حاشیه است تا از متن کار دور نشویم. دادکان در حوزه خود باید کار انجام دهد. ادعایی کرده که دروغ است و مکاتبه ای با ما انجام نشده و ما مجبور شدیم تکذیب کنیم. چیزی که دادکان ارائه کرده جعلی است و تا کمیته ملی المپیک تائید نکند درست نیست. البته من از همه می خواهم که به دادکان احترام بگذارند.

صالحی امیری در پاسخ به پرسش دیگری مبنی براینکه آیا اصرار دارید که شکایت کنید، تاکید کرد: گاهی مجبوریم این کار را انجام دهیم. یا باید فردی که ادعایی کرده عذرخواهی کند یا باید نهاد رسمی از طریق مراجع رسمی شکایت کند.

منبع: فرارو
انتشار: 22 مرداد 1399 بروزرسانی: 22 مرداد 1399 گردآورنده: cruisero.ir شناسه مطلب: 1249

به "اسناد دادکان جعلی است، مجبوریم شکایت کنیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اسناد دادکان جعلی است، مجبوریم شکایت کنیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید