ارائه خدمات 10 هزار میلیارد تومانی به دانش بنیان ها طی دو سال

به گزارش کشتی کروز، به گزارش خبرنگاران، علی وحدت امروز در مراسم برنامه سرمایه گذاری جسورانه در ایده های نوآورانه که به صورت آنلاین در محل صندوق نوآوری و شکوفایی برگزار گردید، گفت: طی دو سال گذشته بیش از 10 هزار میلیارد تومان خدمات به شرکت های دانش بنیان ارائه شده است.

ارائه خدمات 10 هزار میلیارد تومانی به دانش بنیان ها طی دو سال

وحدت با بیان اینکه موضوع سرمایه گذاری خطر پذیر و سرمایه گذاری در راستای توسعه اکوسیستم نواوری از اهمیت بالایی برخوردار است، اضافه کرد: صندوق نوآوری و شکوفایی نزدیک به 50 طرح در مورد سرمایه گذاری خطر پذیر مصوب نموده که تعدادی از آنها در حال اجرا است.

رئیس هیأت عامل صندوق نوآوری و شکوفایی با توجه به اینکه بخش خصوصی بیشترین اختراعات را دارد بنابراین سرمایه گذاری جسورانه بیشتر در این زمینه ضروری است، اعلام کرد: سرمایه گذاری جسورانه در نزدیک کردن دانشگاه به صنعت شتاب دهنده ها می توانند اثر مطلوبی داشته باشند.

وی با بیان اینکه دولت به دنبال سودآوری نیست بلکه به عنوان تشویق شتابدهنده ها و تسهیل در اجرای سرمایه گذاری جسورانه در زمینه طرح های نوآورانه و فناورانه در کشور است، ادامه داد: در این رویداد، سرمایه گذاری با شتاب دهنده ها آغاز شده و صندوق نوآوری به عنوان دولت با اعتماد به بخش خصوصی پول خود را به عنوان محرک ارائه خواهد نمود.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 23 اسفند 1399 بروزرسانی: 23 اسفند 1399 گردآورنده: cruisero.ir شناسه مطلب: 1675

به "ارائه خدمات 10 هزار میلیارد تومانی به دانش بنیان ها طی دو سال" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ارائه خدمات 10 هزار میلیارد تومانی به دانش بنیان ها طی دو سال"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید