آماده باش نیروهای خدمات شهری تهران در پی ادامه بارش ها، مشکل خاصی در سطح شهر نداشتیم

به گزارش کشتی کروز، مدیرکل خدمات شهری شهرداری تهران با اشاره به بارش های مستمر در سطح شهر تهران از رصد مستمر کانال ها و مسیل های سطح شهر اطلاع داد.

آماده باش نیروهای خدمات شهری تهران در پی ادامه بارش ها، مشکل خاصی در سطح شهر نداشتیم

عطایی در گفت وگو با کشتی کروز در تشریح آخرین شرایط سطح شهر تهران پس از بارش باران، گفت: بارشی که از غروب روز گذشته در تهران شروع شده است با حجم خوبی برابر اعلام قبلی به صورت مستمر ادامه دارد و تا به امروز حدود 30 تا 45 میلی متر بارندگی در سطح شهر تهران داشته ایم.

وی اضافه کرد: این بارش با حجم زیاد از قبل پیش بینی شده بود بر همین اساس امادگی لازم در بین نیروهای خدمات شهری مناطق 22 گانه تهران ایجاد شد از سوی دیگر از ماه های قبل با توجه به پیش بینی های انتهایی و ابتدایی سال تمامی مسیل ها و کانالهای سطح شهر به صورت مستمر پاکسازی شده بود.

عطایی ادامه داد: در حال حاضر تمامی نیروهای خدمات شهری مناطق و مدیران ارشد شهرداری تهران در آماده باش کامل هستند و روددره ها و مسیل های شهر را رصد می کنیم. بارش ها امروز بعداز ظهر با حجم و سرعت زیادی شدت گرفته اما همه مدیران ستادی هم در محل های خدمت خود حضور دارند و رصد مناطق خود را دنبال می نمایند.

وی تاکید نمود: پیش بینی شده بارش ها تا 24 ساعته اینده به همین شکل مستمر ادامه خواهد داشت لذا همه عوامل در آمادگی بالایی قرار دارند و رصد مستمر هم در دستور کار خواهد بود تا به امروز نیز در سطح شهر مشکل خاصی نداشته ایم و جای هیچگونه نگرانی نیست.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 22 فروردین 1399 بروزرسانی: 22 فروردین 1399 گردآورنده: cruisero.ir شناسه مطلب: 994

به "آماده باش نیروهای خدمات شهری تهران در پی ادامه بارش ها، مشکل خاصی در سطح شهر نداشتیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آماده باش نیروهای خدمات شهری تهران در پی ادامه بارش ها، مشکل خاصی در سطح شهر نداشتیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید