آخرین شرایط استراماچونی از زبان مدیربرنامه های سرمربی استقلال

به گزارش کشتی کروز، مدیربرنامه های سرمربی تیم فوتبال استقلال احتمال بازگشت او به نیمکت آبی پوشان تهران را تأیید کرد اما آن را مستلزم تحقق بعضی شروط دانست.

آخرین شرایط استراماچونی از زبان مدیربرنامه های سرمربی استقلال

با ما همراه باشید تا با بهترین تور ویتنام با یکی از بهشت های روی زمین اشنا شوید و زیبایی های هوشی مین و هانوی را در سفر دلپذیری تجربه کنید.

به گزارش خبرنگاران، فدریکو پاستورلو، مدیربرنامه های آندره آ استراماچونی گفت که این مربی ایتالیایی حاضر است به تهران برگردد و راهنمایی استقلال را از سر بگیرد البته به شرط آنکه اطمینان حاصل کند با بازگشتش به تهران باشگاه نیز به تعهدات خود عمل می نماید.

پاستورلو در پیامی در صفحه شخصی خود در شبکه های اجتماعی نوشت: ابراز محبت طرفداران و بازیکنان تیم فوتبال استقلال در چند روز اخیر فوق العاده بوده و آندره آ استراماچونی را عمیقاً تحت تأثیر قرار داده است. تصمیم آندره آ برای ترک تهران تصمیمی کاملاً حساب شده بوده و در عین حال او بابت اتخاذ این تصمیم بسیار ناراحت است.

پاستورلو در ادامه پیامش نوشته است: واضح است که این اتخاذ این تصمیم به هیچ عنوان با هدف عقد قرارداد با باشگاهی دیگر نبوده و صرفاً نتیجه چندین مورد تخلف جدی و دنباله دار باشگاه (استقلال) از مفاد مندرج در قرارداد فی مابین در ماه های اخیر بوده، مفادی که هنوز هیچ نشانه عینی دال بر پایبندی باشگاه به آنها دیده نشده است. آندره آ آماده است به استقلال برگردد و راهنمایی تیمی که به تیم محبوب او تبدیل شده است را از سر بگیرد به شرط اینکه باشگاه هم با دلیل و مدرک ثابت کند حاضر است به تعهداتش و وعده هایی که داده عمل کند.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 6 بهمن 1398 بروزرسانی: 19 مهر 1399 گردآورنده: cruisero.ir شناسه مطلب: 793

به "آخرین شرایط استراماچونی از زبان مدیربرنامه های سرمربی استقلال" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آخرین شرایط استراماچونی از زبان مدیربرنامه های سرمربی استقلال"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید